Авторське право © WWW : СТУДКА
Перепублікаця матеріалів, можлива лише з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту !
Назва статті , Опубліковано Статті » Різне » Математика: те, що ви не знали
Неділя, Грудень 28, 2014 19:38

Математика – це наука, яка, мабуть, найпершою зародилась у світі. Люди відчули необхідність рахувати ще дуже давно, тому історія розвитку цієї галузі знань дуже захоплююча і цікава.Математика – це наука, яка, мабуть, найпершою зародилась у світі. Люди відчули необхідність рахувати ще дуже давно, тому історія розвитку цієї галузі знань дуже захоплююча і цікава.
Як сказав Ньютон, математика дуже схожа на сварливу бабу, з якою просто не можливо не сперечатися. Так воно і є, законі математики потребують постійних доказів і підтверджень.
Так, кожне значення і правило має свою етимологію. Наприклад, невідоме «ікс» спочатку було словом «шей», яке араби використовували для позначення невідомого. Поступово спростившись до однієї літери «ш» і пройшовши довгу дорогу через іспанців і французів, значення перетворилось на «ікс», яким ми його і знаємо сьогодні. А ось знаки ділення та множення вперше побачили світ у кінці сімнадцятого століття.
Достатньо складній механізм цієї широкої науки дається легко далеко не всім. Навіть така відома особистість як Бетховен не до кінця володіли таблицею множення і ділення. Проте, математика ще з п’ятнадцятого століття називалася мистецтвом, котре ділилось на мале (арифметика) і велике (алгебра).
Для тих, кого захоплюють цікаві історії про хід розвитку математики та науки взагалі, є спеціальні ресурси, де можна задовольнити свою допитливість.
URL / WWW
http://stydka.rv.ua/article/a-27.html