Студентський портал
міста Рівного
МЕНЮ
 
НОВІ СТАТТІ
 
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)


финансы и сбережения
 
Європейський Артистичний Фестиваль HandCraft 2012
П'ятниця, Липень 06, 2012 | Автор: MyRivne
HandCraft 2012 - Європейський Артистичний Фестиваль - це освітньо-мистецький проект, головною метою якого є заохочення творчої діяльності в галузі декоративно-ужиткового мистецтва та народних ремесел. Проект реалізується в рамках громадської програми "Місто культури - створення та поширення культури» за підтримки мера міста Люблін. Цього року фестиваль відбувся на базі Будинку Культури Залізничників в місті Люблін (Польща) з ініціативи Асоцiацiї з Розвитку Культури в iнтересах мiсцевих громад i людей з обмеженими можливостями «ДЕСЯТА». Інiцiатором та автором проекту у 2010 р. виступив Левiн Дi Джiовiне.

В рамках проекту Handcraft 2012, як серії освітніх та мистецьких заходів відбулися:

відкриті семінари (варштати) та мастер-класи - з 1 по 29 червня 2012
ярмарок (пікнік) на відкритому повітрі - 30 червня 2012
художні виступи під час ярмарку
форум обміну досвідом - 1 липня 2012
супроводжуючі виставки під час пікніку та форуму

Подією що передувала ярмарку стали відкриті варштати (майстер-класи) з кераміки, флористики, малярства та архітектури проведені під керівництвом польських та українських інструкторів. Під час варштатів архітектури проведених Павлом Бенедюком зявилася мала архітектурна форма (МАФ) у вигляді інформаційної таблиці, яка на постійно була встановлена біля головного входу в Будинок Культури. Формою та стилістикою таблиця нав’язана до традиційної дерев’яної архітектури України. Учасниками варштатів стали могли стати всі бажаючі без будь-яких обмежень.

На фестиваль також було запрошено художників, майстрів та музикантів з Рівного. Серед них представниці Рівненської обласної організації спілки художників України – Тетяна Лукашевич; Рівненського Міського Палацу Дітей та Молоді – Людмила Каландюк; Рівненської Дитячої Художньої школи – Наталя Дребот; та музичний гурт – Флаєр.

Художниця Тетяна Лукашевич презентувала авторську виставку художнього текстилю – гобелен та батик, якою передала власне бачення природи, світу та показала тісний зв'язок сучасного мистецтва з традиціями народних ремесел. В форматі ярмарку ремесел Людмила Каландюк представила свої роботи та вироби мереживоплетіння виконані в різних техніках. Рушники, сорочки, костюми з льону, квіти, декоративні вироби – ось не повний перелік робіт майстрині. Наталя Дребот – знана писанкарка провела майстер клас та ознайомила бажаючих з різними техніками та народними традиціями писанкарства. Крім того 1-го липня учасники фестивалю взяли участь у форумі обміну досвідом та розповіли його учасникам про діяльність представлених культурно-мистецьких організацій Рівного, свою творчість та власне бачення декоративно-ужиткового мистецтва в сучасних умовах.

Фестиваль став ще одним з багато чисельних кроків культурної інтеграції Польщі та України, міст Любліна та Рівного.

Друк публікації  | Переглядів : 3045

Також перегляньте
Середа, Лютий 12, 2014
Афіша міста Рівного
КАРТА ТЕГІВ
No Flash!
 
КАЛЕНДАР НОВИН
« Вер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
RSS канал новин© 2007 - 2018 DaN