Студентський портал
міста Рівного
МЕНЮ
 
НОВІ СТАТТІ
 
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (5)


 
Європейський Артистичний Фестиваль HandCraft 2012
П'ятниця, Липень 06, 2012 | Автор: MyRivne
HandCraft 2012 - Європейський Артистичний Фестиваль - це освітньо-мистецький проект, головною метою якого є заохочення творчої діяльності в галузі декоративно-ужиткового мистецтва та народних ремесел. Проект реалізується в рамках громадської програми "Місто культури - створення та поширення культури» за підтримки мера міста Люблін. Цього року фестиваль відбувся на базі Будинку Культури Залізничників в місті Люблін (Польща) з ініціативи Асоцiацiї з Розвитку Культури в iнтересах мiсцевих громад i людей з обмеженими можливостями «ДЕСЯТА». Інiцiатором та автором проекту у 2010 р. виступив Левiн Дi Джiовiне.

В рамках проекту Handcraft 2012, як серії освітніх та мистецьких заходів відбулися:

відкриті семінари (варштати) та мастер-класи - з 1 по 29 червня 2012
ярмарок (пікнік) на відкритому повітрі - 30 червня 2012
художні виступи під час ярмарку
форум обміну досвідом - 1 липня 2012
супроводжуючі виставки під час пікніку та форуму

Подією що передувала ярмарку стали відкриті варштати (майстер-класи) з кераміки, флористики, малярства та архітектури проведені під керівництвом польських та українських інструкторів. Під час варштатів архітектури проведених Павлом Бенедюком зявилася мала архітектурна форма (МАФ) у вигляді інформаційної таблиці, яка на постійно була встановлена біля головного входу в Будинок Культури. Формою та стилістикою таблиця нав’язана до традиційної дерев’яної архітектури України. Учасниками варштатів стали могли стати всі бажаючі без будь-яких обмежень.

На фестиваль також було запрошено художників, майстрів та музикантів з Рівного. Серед них представниці Рівненської обласної організації спілки художників України – Тетяна Лукашевич; Рівненського Міського Палацу Дітей та Молоді – Людмила Каландюк; Рівненської Дитячої Художньої школи – Наталя Дребот; та музичний гурт – Флаєр.

Художниця Тетяна Лукашевич презентувала авторську виставку художнього текстилю – гобелен та батик, якою передала власне бачення природи, світу та показала тісний зв'язок сучасного мистецтва з традиціями народних ремесел. В форматі ярмарку ремесел Людмила Каландюк представила свої роботи та вироби мереживоплетіння виконані в різних техніках. Рушники, сорочки, костюми з льону, квіти, декоративні вироби – ось не повний перелік робіт майстрині. Наталя Дребот – знана писанкарка провела майстер клас та ознайомила бажаючих з різними техніками та народними традиціями писанкарства. Крім того 1-го липня учасники фестивалю взяли участь у форумі обміну досвідом та розповіли його учасникам про діяльність представлених культурно-мистецьких організацій Рівного, свою творчість та власне бачення декоративно-ужиткового мистецтва в сучасних умовах.

Фестиваль став ще одним з багато чисельних кроків культурної інтеграції Польщі та України, міст Любліна та Рівного.

Друк публікації  | Переглядів : 3274

Також перегляньте
Середа, Лютий 12, 2014
Афіша міста Рівного
КАРТА ТЕГІВ
No Flash!
 
КАЛЕНДАР НОВИН
« Серп.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
RSS канал новин© 2007 - 2019 DaN