Авторське право © WWW : СТУДКА
Перепублікаця матеріалів, можлива лише з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту !
Назва статті , Опубліковано Новини » Різне » Робота в Польщі – огляд пропозицій від роботодавців
П'ятниця, Вересень 29, 2017 18:14

Враховуючи, що в ЄС роботодавці пропонують хороші умови праці та більш високу заробітну плату, ніж у нас в країні, багато людей почало цікавитися роботою за кордоном. Перш за все, офіційна робота в Польщі потребує наявності певного переліку документів. Окрім закордонного паспорту, це запрошення від роботодавця, у якого ви будете працювати; це діюча робоча віза; а також діючий договір щодо медичного страхування.

Враховуючи, що в ЄС роботодавці пропонують хороші умови праці та більш високу заробітну плату, ніж у нас в країні, багато людей почало цікавитися роботою за кордоном. У статті розглянемо основні етапи пошуку такої роботи, основні вакансії на роботу в Польщі. Підкажемо, що таке робоча віза в Польщу та як її відкрити. Чому більшість людей обирає саме працевлаштування в Польщі? Це країна, яка територіально знаходиться найближче серед країн Європейського союзу, та у якій рівень заробітної плати та умови праці повністю підходять для наших громадян. Саме тому, якщо ви хочете знайти роботу в ЄС, Польща буде найкращим варіантом. Працюючи на роботі в Польщі, ви зможете швидко доїхати додому у разі потреби, а витрати на такий проїзд додому будуть мінімальними.

Що потрібно для офіційного працевлаштування?

Перш за все, офіційна робота в Польщі потребує наявності певного переліку документів. Окрім закордонного паспорту, це запрошення від роботодавця, у якого ви будете працювати; це діюча робоча віза; а також діючий договір щодо медичного страхування. Необхідно чітко для себе усвідомити, що ніяка офіційна робота в країнах ЄС неможлива без робочої візи в Польщу. Тому ми окремо поговоримо про її отримання.

Звичайно, вас буде цікавити перелік вакансій на роботу в Польщі. Ми його наведемо. Чи можливо знайти роботу без знання мови? Звичайно, адже серед переліку вакансій ви можете знайти такі, для яких польську знати не потрібно.

Де можна працювати у Польщі:

Як працевлаштуватися по контракту?

Щоб знайти роботу по контракту, краще за все звернутися до хорошої кадрової агенції в Україні, де вам зможуть надати значний перелік послуг. Адже для працевлаштування в Польщі знадобиться не тільки робоча віза в Польщу, а й інші документи. Надати вичерпну інформацію щодо всіх аспектів, що стосуються роботи за кордоном, вам зможуть представники кадрової агенції Visa Pro. Вони будуть забезпечувати вас всією необхідною інформацією, допоможуть відкрити візу та зібрати всі необхідні документи.

Важливим нюансом при працевлаштуванні в Польщу є вибір вакансії. Представники агенції розкажуть, який перелік вакансій є актуальним, після чого ви оберете для себе найкращий варіант. Ви будете чітко знати, які посадові обов’язки ви будете виконувати, яка на вас чекає оплата праці. Також в Україні відбудеться підписання трудового договору з вашим роботодавцем, тому у Польщу ви будете їхати уже в статусі працевлаштованої особи.

Безпосередньо у кадровій агенції вас зможуть ознайомити з повним переліком вакансій від роботодавців. Варто відмітити, що багато роботодавців беруть на роботу людей без знання мови. Тому якщо ви не знаєте польської – це не причина відмовляти собі у пошуку роботи за кордоном. Давайте подивимось, які документи вам знадобляться.

URL / WWW
http://stydka.rv.ua/news/a-1984.html