Авторське право © WWW : СТУДКА
Перепублікаця матеріалів, можлива лише з усного або письмового дозволу Адміністрації сайту !
Назва статті , Опубліковано Новини » Різне » Робота в Польщі для українців: свіжі вакансії
П'ятниця, Липень 27, 2018 22:41

Зараз для українців особливо гостро стоїть питання хорошої роботи з гідною оплатою праці. Все більше наших громадян звертають увагу на працю за кордоном, а найчастіше країною, що привертає увагу працівників з України є Польща. Це вигідно з багатьох точок зору. Краща зарплатня, можливість подорожувати по країнам ЕС, не дуже далека відстань від дому. Якщо вас цікавить робота в Польщі, рекомендуємо звертатись до хорошої агенції з працевлаштування, що дасть вам можливість вибирати з поміж безлічі легальних вакансій. Такою агенцією є Віза Про.Зараз для українців особливо гостро стоїть питання хорошої роботи з гідною оплатою праці. Все більше наших громадян звертають увагу на працю за кордоном, а найчастіше країною, що привертає увагу працівників з України є Польща. Це вигідно з багатьох точок зору. Краща зарплатня, можливість подорожувати по країнам ЕС, не дуже далека відстань від дому. Якщо вас цікавить робота в Польщі, рекомендуємо звертатись до хорошої агенції з працевлаштування, що дасть вам можливість вибирати з поміж безлічі легальних вакансій. Такою агенцією є Віза Про.

На сайті компанії представлені вакансії для жінок та для чоловіків, сезонні вакансії на роботу в Польщі, що можуть зацікавити студентів, вакансії на виробництво чи на будівництво. Перелік величезний тож вам буде з чого вибирати.

Наприклад на будівництво потрібні такі професії як арматурщик-опалубщик. До обов’язків якого входить в'язка арматури цангами, збірка і розбірка опалубних конструкцій. Ще однією актуальною вакансією є каменяр - робочий, фахівець з цегляної, кам'яної кладки. Дуже зручно, що в будівельникам найчастіше пропонується житло безкоштовно від роботодавця.

Також часто українці вибирають роботу в Польщі на виробництві. Це не складна праця, що досить гарно оплачується. Можна вибрати і цікаву роботу, яка буде приносити щире задоволення. Наприклад  виготовлення ялинкових прикрас. На фабрику з виготовлення новорічних іграшок запрошуються чоловіки, жінки й пари, що дуже зручно, адже дає непогану можливість зекономити на проживанні.  Основним обов’язком є: виготовлення іграшок, декорацій та новорічних сувенірів, гірлянд, різного роду прикрас. Роботу можливо отримати маючи навіть коротку візу на 2 місяці та без знання мови. Погодьтесь це дуже вигідна можливість заробити.

Яку б вакансію ви не вибрали - оформлення легальне, тобто ви можете розраховувати на медичне забезпечення, працівнику пропонується умова zlecenia та можливість в подальшому зробити карту побиту.

URL / WWW
http://stydka.rv.ua/news/a-2079.html